RS-Tech

Esame inovatyvi įmonė, kuri stengiasi pateikti geriausius pasiūlymus savo klientams. Prekyboje jau esame ne vienerius metus, esame įkūrę ne vieną įmonę ir taip vis plečiame savo veiklą. Žinodami ko mūsų klientams reikia tapome dviejų puikiai žinomų vardų atstovais Lietuvoje – tai EMScooter ir FANTOM. Šie gamintojai pateikia puikios kokybės produktus už itin patrauklią kainą. O mes savo ruožtu perteikiame šiuos pasiūlymus Jums suteikdami garantiją, servisą bei aptarnavimą.

RS-Tech yra parduotuvių RS-Technika tinklo dalis, kuri yra koncetruota į elektrinius paspirtukus ir elektrinius dviračius, bei jų detales ir priedus. Garantuojame, jog pirkdami iš mūsų tikrai nenusivilsite, be to būsite garantuotas, kad ateityje gausite atsakymus į Jums iškilusius klausimus.

Mes esame Jūsų geriausią dviračių parduotuvę Šiauliuose ir visoje Lietuvoje! Mes ne tik prekiaujame dviračiais, mes esame tikri entuziastai, kurie siekia suteikti aukščiausios kokybės dviračius ir aksesuarus kiekvienam dviratininkui, nepriklausomai nuo jo amžiaus ir norų. Su mūsų įsipareigojimu puikiai atlikti darbą, dideliu prekių asortimentu, nepaprastai mažomis kainomis ir išskirtine klientų aptarnavimo kokybe, mes išsiskiriame kaip geriausias pasirinkimas dviračių entuziastams Šiauliuose ir už jų ribų.

Mūsų Istorija:

Įkurta su aistringa meile dviračių sportui ir vizija pasiūlyti geriausią dviračių technologiją, RS-TECH aptarnauja bendruomenę jau daugelį metų. Būdami tikri entuziastai, mes suprantame kitų dviratininkų poreikius ir norus, todėl sukurėme įvairų dviračių ir aksesuarų asortimentą, kuris atitiks kiekvieno stiliaus ir pageidavimų reikalavimus.

Mūsų Prekės:

RS-TECH.LT didžiuojasi siūlydama platų dviračių asortimentą, kuris atitiks kiekvieno dviratininko poreikius. Nuo aukštos kokybės kalnų dviračių iki elegantiškų miesto dviračių, universalūs elektriniai dviračiai visiems veteranams ir saugūs dviračiai vaikams. Be to, turime didelį elektrinių paspirtukų, aksesuarų ir dalių pasirinkimą, kad pagerintumėte savo važiavimo patirtį ir ilgiau bei smagiau jaustumėtės kelyje.

Kodėl Rinktis MB RS-TECHNIKA?

  1. Kokybės Garantija: Mes bendradarbiaujame su patikimais gamintojais, žinomais dėl savo aukštos kokybės ir inovatyvių dizainų, užtikrindami, kad kiekvienas mūsų parduodamas dviratis atitiktų aukščiausius kokybės ir našumo standartus.

  2. Itin Patrauklios Kainos: Nepaisant to, kad siūlome aukščiausios kokybės produktus, mes siekiame išlaikyti konkurencingas ir prieinamas kainas. Mūsų įsipareigojimas teikti vertę už pinigus reiškia, kad galite mėgautis aukštos kokybės dviračių įranga taupiai.

  3. Ekspertų Pagalba: Mūsų komanda, sudaryta iš patyrusių entuziastingų darbuotojų. Jie yra čia, kad padėtų jums kiekvienu žingsniu. Nepriklausomai nuo to, ar esate patyręs dviratininkas, ar naujokas, mes suteiksime individualų patarimą ir pagalbą, padėdami jums rasti puikų dviratį ir aksesuarus jūsų poreikiams.

  4. Fizinė parduotuvė: Mūsų fizinė parduotuvė Pramonės g. 8 Šiauliuose suteikia jums malonią ir jaukią aplinką, kurioje galite asmeniškai apžiūrėti mūsų prekes, išbandyti dviračius ir gauti profesionalią pagalbą iš mūsų draugiško personalo.

  5. Patikima Reputacija: Su ilgamete patirtimi šioje srityje MB RS-TECHNIKA sukūrė tvirtą reputaciją dėl patikimumo, sąžiningumo ir nepriekaištingos klientų aptarnavimo kokybės. Mūsų patenkinti klientai yra liudijimas mūsų įsipareigojimui puikiai atlikti darbą.

Nesvarbu, ar ruošiatės į jaudinantį kalnų nuotykį, keliuose keliuoti į darbą ar tiesiog mėgautis atsipalaiduojančia kelione mieste RS-TECH turi viską, ko jums reikia, kad pagerintumėte savo važiavimo patirtį. Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje www.rs-tech.lt arba užsukite į mūsų parduotuvę jau šiandien ir atraskite dviratį su RS-TECH!

Jei turite papildomų klausimų, nusiskundimų ar patarimų visada mielai prašome juos pateikti el. paštu: info@rstech.lt

rs-tech
fantom